Kategorie bloga
Polecam
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika Iwona Dziadura Szyciowisko Artystyczne.

Miesięczne archiwum: Sierpień 2014

Dotarła dziś do mnie wiadomość, że jeden z moich gobelinów trafił do Muzeum Włókiennictwa w Łodzi! Chodzi o „Żółte maki” z 1999r. To dla mnie niezwykła wiadomość! Radość miesza się z niedowierzaniem! Ogromna radość z ogromnym niedowierzaniem! :))

IMG_2209

Zdjęcie nie do końca oddaje urodę tej tkaniny, bo jest to jeszcze stara, analogowa fotografia.

Praca nad gobelinem dobiegła końca. W tej chwili tkanina jest już zaimpregnowana i schnie na podłodze, rozpięta jeszcze na ramie tkackiej. Pogoda sprzyja, więc mam nadzieję, że już niedługo można będzie wykańczać gobelin :)

IMG_2160IMG_2156

Gotowy prezentuje się tak:

IMG_2188

Nowości są, a jakże! ;)  Najważniejsza nowość to ta, że dałam się w końcu namówić pewnym Dobrym Duszom i zarejestrowałam swoje konto na Facebooku! Długo się opierałam, ale teraz nie żałuję. Jeszcze co prawda nie do końca rozumiem „co i jak”, ale z pewnością z czasem wszystko ogarnę, a nawet już powoli, po niecałym miesiącu, daję radę ;) To świetne narzędzie promocji własnej twórczości! Polecam wszystkim, którzy się jeszcze opierają ;) Konta mam dwa, pierwsze to moje osobiste:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100006091458951  oraz drugie, firmowe:  https://www.facebook.com/pages/Iwona-Dziadura-Szyciowisko-Artystyczne/1454900141429595?ref_type=bookmark  Zapraszam do odwiedzenia! :)

A co poza tym? Najważniejsze w tej chwili jest to, że praca nad gobelinem powoli dobiega końca, jeszcze parę dni i będzie finisz. W tej chwili dmuchawce wyglądają tak:

IMG_2127-001