Kategorie bloga
Polecam
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika Iwona Dziadura Szyciowisko Artystyczne.

Miesięczne archiwum: Grudzień 2014

Witajcie! :))

Święta tuż, tuż, a ja zamiast piec placki i stroić choinkę, kończę szyć swoją wielką kocią gromadkę. Jutro gromadka wyjeżdża do Warszawy, więc choinka raczej nie jest zagrożona,       a i na świąteczne placki też z  pewnością znajdę czas ;))

Natomiast po Świętach powstanie jeszcze do kompletu trochę mini-kotków. Prototyp tych maluchów już jest, nawet widoczny na zdjęciach.

Wielki kotek ma wielkość ok 160cm, średni 35cm, a maluszek 15cm. Wypchane są włókniną silikonową, która jest lekka, miękka i puszysta. Materiał wierzchni to alcantara

Koty powstają na potrzeby projektu „Pączki w programowaniu…”

Kochani, wszystkim Wam, odwiedzającym mojego bloga, życzę zdrowych i spokojnych Świąt!  :-D  

IMG_3328 IMG_3336

edytowano 30.12.2014

Maluchy już gotowe, tu na zdjęciu cała gromadka na chwilę przed wysyłką:

IMG_3347-001

A już od jutra praca nad patchworkową kołderką dla malutkiej Igi :) Pomysł na kołderkę jest, materiały wybrane i  zdekatyzowane, ale najważniejsze, że jest ciekawość jak to wszystko,       co na razie mam w głowie, będzie wyglądało w rzeczywistości… ;)

 

Sympatyczna kocia gromadka jest już w drodze do Warszawy. Został mi jeszcze wielki kocur do uszycia (na jednym ze zdjęć pokazałam jego niedokończoną głowę, która odwzorowuje skalę wielkości)  Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie… :)  No, cóż, niedługo się dowiemy, bo z pewnością zrobię mu portrecik, nim pojedzie do swojej prawowitej właścicielki :)

Koty na dłuższą chwilę odciągnęły mnie od rozpoczętego patchworku z poprzedniego postu, ale już niedługo wracam by go dokończyć :)

IMG_3303IMG_3298IMG_3310IMG_3311

Koty są częścią projektu „Pączki w programowaniu”. Odwzorowałam je z powierzonego mi, małego znaczka.

kot znaczek