Kategorie bloga
Polecam
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika Iwona Dziadura Szyciowisko Artystyczne.

Trwam sobie od wczoraj w takim cudnym błogostanie i trochę boję się pisać, żeby go nie spłoszyć… A z drugiej strony bardzo chcę się podzielić swoją radością, że poznałam osobiście tę niezwykłą parę, Grażynkę i Macieja z „Kramu z tradycjami”.

IMG_2024 IMG_2023

Wpadli do mnie na chwilkę i przez tę chwilkę, za ich sprawą, niespodziewanie ożyła moja uśpiona od prawie roku hafciarka. Okazało się, że nie taki diabeł straszny! Jest nawet nadzieja, że polubię haftowanie! ;) Pierwszy hafcik wygląda tak:

IMG_2036

To gotowiec, z dołączonych do maszyny wzorów, ale pierwsze koty za płoty! Jak tylko skończę gobelin, zabieram się za naukę haftowania. Warto, bo tak oto wyglądają profesjonalne hafty, opracowane przez Macieja i przetworzone przez Grażynkę w przecudnej urody poszewki na jaśki, które mi zostawili w prezencie :)

IMG_2032

Jasieczki są dopracowane i dopieszczone do granic możliwości. Oczu nacieszyć nie sposób :)) Jakże dużo się jeszcze muszę nauczyć… ;)

Grażynka, Maciej, dziękuję! :))

Wszystkie piękne haftowane i szyte przez Grażynkę rzeczy można podziwiać tu:

http://www.kramztradycjami.pl/Galeria/

http://www.kramztradycjami.pl/Kram/

https://www.facebook.com/KramZTradycjami?ref=hl

5 odpowiedzi na „Kram z tradycjami

 • mc_iek pisze:

  No za takie pyszne naleśniki i zupę pomidorową nie mogliśmy się nie odwdzięczyć! ;)
  Niech Ci się dobrze haftuje!

 • grazynkakk pisze:

  Iwonko, ja nie mogłam się doczekać naszego spotkania. Bardzo się cieszę, że mogliśmy sobie trochę pogadać i rozruszać Twoją hafciarkę. Nacieszyłam oczy Twoim przepięknymi pracami. Zobaczyłam gobelin, nad którym pracujesz!!! I ciągle się zastanawiam, skąd wiedziałaś, że to, co dajesz mi w prezencie, to jedna z rzeczy, które najbardziej mi się podobały…

  • Iwona pisze:

   Bardzo Ci dziękuję, Grażynko, za te miłe słowa! :) Cieszę się, że z prezentem trafiłam :) Skąd wiedziałam..? A bo wiesz, to też moja „ulubiona” praca ;)) Tym większą mam frajdę, że „trafiłam”! :))
   PS: Jasieczki nieustannie cieszą moje oczy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge