Kategorie bloga
Polecam
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika Iwona Dziadura Szyciowisko Artystyczne.

Witam cieplutko w dzisiejszy, mroźny dzionek :) 

Mam Wam do pokazania drugi już, patchworkowy obrusik, jaki ostatnio uszyłam.  Powstał z bawełnianych tkanin w paseczki z kolekcji tkanin IKEI w połączeniu z bawełnianą surówką. Spodnia strona uszyta jest z bawełny w kolorze kremowym, natomiast wypełnienie zrobiłam z cieniutkiej warstwy ociepliny poliestrowej. Całość przepikowana jest dość gęstym „lotem trzmiela”… ciągle wielką frajdę sprawia mi to pikowanie ;)   Dzięki niemu kolorowe panele uwypukliły się, a praca zyskała  ciekawą fakturę, aż chce się ją dotknąć… ;)

No i na koniec lamówka. Wybór koloru nie był prostą sprawą, ale w końcu padło na piękną, limonkową bawełnę. Ten wiosenny kolorek dodał patchworkowej kompozycji trochę sympatycznej świeżości… i właśnie o to chodziło! :)

Inna historia to sfotografowanie patchworku w dzisiejszy, pochmurny dzień… nijak nie mogłam uzyskać kolorów, choćby zbliżonych do oryginału. Jutro spróbuję złapać w obiektyw odrobinę słońca, może się uda zrobić lepsze zdjęcia. Więc dziś tylko dwie fotki poglądowe;)

IMG_0572 (2)IMG_0577 (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge