Kategorie bloga
Polecam
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika Iwona Dziadura Szyciowisko Artystyczne.

Sama się po sobie nie spodziewałam, że kiedyś porwę się na taki projekt, a jednak… Po uszyciu wiatraczków z poprzedniego postu, zostało mi na kupce kilka trójkącików, ot, tyle, że żal wyrzucić, a uszyć też nie wiadomo co… ;)   Zaczęłam je sobie układać, docinać nowe, tworzyć różne kompozycje, zszywać partiami… no i spodobało mi się! Wciągnęło! :) Sama nie wiem kiedy patchwork rozrósł się do całkiem sporych rozmiarów :)) Jeszcze nie jest skończony, nawet jeszcze nie wiem co z niego powstanie, ale już mam pomysł na ciąg dalszy… Jutro spróbuję wprowadzić ten pomysł w życie, a potem oczywiście pokażę całość :)

IMG_3273 IMG_3271

6 odpowiedzi na „Patchworkowe trójkąciki

  • Iwona pisze:

   Dziękuję pięknie! :) Bardzo się staram zszywać szmatki precyzyjnie, choć nie zawsze to wychodzi aż tak perfekcyjnie jak bym chciała… Ciągle się uczę czegoś nowego i wiem, że duuuuużo jeszcze przede mną! :) Pozdrawiam ciepło! :))

  • Iwona pisze:

   Cześć Grażynko! :) Jeszcze nie zdecydowałam do końca, co to będzie ;)) Szyłam dla samej frajdy szycia! Teraz musiałam na chwilę odłożyć pracę nad tym patchworkiem, bo dostałam pilne kocie zamówienie, ale już niedługo wracam, by go skończyć i decyzja jakaś pewnie niebawem zapadnie :))
   Waham się między obrusem a narzutą. Od tej decyzji zależy jakie wypełnienie dam do środka… Chyba będzie to spontaniczna decyzja „na ostatnią chwilę” :) Dziękuję i pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge