Kategorie bloga
Polecam
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika Iwona Dziadura Szyciowisko Artystyczne.

Uszyłam te podkładki z przepięknych materiałów! Doskonałej jakości amerykańska bawełna, typowa dla patchworków, pochodzi z kolekcji Flights of Fancy firmy Studio E. Piękna! :) Aż ręka drżała przy krojeniu ;) Ale  z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona!  Zdjęcie co prawda nie oddaje całej ich urody, ale sami zobaczcie! Delikatne motyle i ważki na stylizowanym, beżowym tle, stały się motywem przewodnim tych podkładek.

Dołożyłam do nich jeszcze panele drobnych kwiatuszków oraz kawałek tkaniny zapisanej … nie czyta się podobno przy jedzeniu, ale zerknąć przecież nie zaszkodzi ;)

Całość uzupełniają dobrane kolorystycznie i pozszywane techniką patchworkową, kolorowe kosteczki.

Podkładki uszyte są z trzech warstw. Spód jest z jednokolorowej, kremowej bawełny, środek z ociepliny poliestrowej. Przepikowałam je przez trzy warstwy fantazyjnym, ozdobnym ściegiem. Niestety, niezbyt widoczne jest to pikowanie na zdjęciach. Postaram się jeszcze raz sfotografować tak, by lepiej je uwidocznić. Mam nadzieję, że się uda, tylko trochę słońca mi potrzeba… Jakieś delikatne przebłyski już się w chmurach pojawiają, więc jest nadzieja :)

 

IMG_0172-001 (2)IMG_0176-001 (2)IMG_0209

IMG_0166IMG_0168

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge